Záruky a dotace

Jistota je jistota. Níže si popíšeme, jaké můžete čekat záruky a také jak funguje proces získání dotací. Dotace jsou nárokové, tedy při splnění podmínek programu je máte tzv. jisté.
Záruky 

Používáme na českém trhu osvědčené komponenty s vysokou kvalitou a spolehlivostí, což nám umožňuje nabízet výhodné délky záruky. 

Garance lineárního poklesu výkonu solárních panelů

25 let

Výrobní vady solárních panelů

12 let

Střídač

5 + 5 let  SolaX

5  let GoodWe

Garance poklesu výkonu baterie

10 let

Ostatní komponenty

2 roky

Záruční servis, pozáruční servis a monitoring

Ano

Nabízíme pravidelný servis, který vám pomůže udržet záruku na panely a další komponenty vaší fotovoltaické elektrárny. Pro uplatnění záruky je nutné dodržet pravidelný interval kontroly a odborného servisu.

Dotace NZÚ

Poskytujeme samozřejmě bezplatné vyřízení dotací pro naše klienty. Pokud splníte všechny podmínky programu "Nová zelená úsporám", tedy NZU, získáte peníze přímo na Váš účet.

Zajistíme pro Vás kompletní dokumentaci potřebnou pro žádost o dotaci. Náš technik záměří střechu a připraví potřebné dokumenty. Základní výše dotace činí 205 000 Kč, při splnění základních podmínek. Pro získání vyšších dotací, jako je například pořízení autonabíječky nebo tepelného čerpadla, nebo pro bonusy v určitých regionech, se obraťte na našeho specialistu nebo navštivte webovou stránku www.novazelenausporam.cz

Zákazník zažádá o  e-identitu, pokud ji už nemá zřízenu. To je jediný krok, který nemůžeme udělat za Vás. Do systému SFŽP zadáte své údaje a bankovní účet, na který Vám na konci procesu přijde dotace.

Na základě e-identity za vás žádost o dotaci podáme u Státního fondu životního prostředí (SFŽP), který příspěvky z programu Nová zelená úsporám vyřizuje. Vy se tak nemusíte o nic starat, vše vyřídídme za Vás.

Po akceptaci žádosti o dotaci ze strany SFŽP se můžeme pustit do samotné instalace. Poté následuje revizní kontrola a vystavení technické zprávy pro distributora. 

Nyní máte FVE na střeše a po úspěšném Umožnění trvalého provozu  (dříve PPP) zašleme všechny potřebné dokumenty o realizaci prací na SFŽP. Dotace bude vyplacena bezhotovostně na Váš bankovní účet.

Financování a další služby

Financování vaší nové elektrárny 

Zajistíme Vám zvýhodněný úvěr na novou solární elektrárnu nebo tepelné čerpadlo díky partnerství s Inbank. Rychlé schválení úvěru bez zajištění nemovitostí a s možností rozložit splátky až na 20 let.

Postaráme se o výkup přetoků 

Pokud vyrobíte více elektřiny, než jste schopni spotřebovat nebo uložit do baterie či TUV, pomůžeme Vám tyto přebytky prodat za výhodné ceny. Spotové ceny můžete sledovat zde https://www.spotmarketindex.cz


Reference

Některé naše realizace


Klient Brno
Plochá střecha 7,2 kWp  SolaX
Klient Znojmo
Sedlová střecha 8,1 kWp SolaX
Klient Holasice

Plochá střecha 6,83 kWp  SolaX

Klient Luhačovice
Sedlová střecha 7,28 kWp SolaX
Klient Praha
Plochá střecha 7,28 kWp SolaX
Klient Praha
Plochá střecha 9,55 kWp SolaX
Klient Brno
Sedlová střecha 9,55 kWp SolaX
Klient Brno
Sedlová střecha 50 kWp SolaX

Napište nám 

Kontaktujte nás a získejte nabídku na míru, náš specialista se ozvě zpět telefonicky nebo emailem
Název E-mail Zpráva Souhlasím s  Podmínkami ochrany osobních údajů Odeslat

Kde nás zaručeně najdete

společnost PanFoton s.r.o.,  IČ: 277 54 421, DIČ: CZ 277 54 421

Kanceláře a sídlo společnosti: třída Kpt. Jaroše 1845/26, Brno - Černá Pole, 602 00

infolinka +420734118544

info@panfoton.cz

Kancelář Praha: Bredovský dvůr - Flexi Office, Olivova 2096/4, Praha 1, 110 00 

www.panfoton.cz

Klikněte na tlačítko níže, abyste se ocitli přímo na naší aktuální webové stránce 
Jsme členy  Asociace komunitní energetiky ČR a Solární asociace, a dodržujeme jejích 28 zásad při montáži a servisu.  www.solarniasociace.cz